O mnie

omnieZ zawodu jestem grafikiem – projektantem z 6 letnim doświadczeniem. Kolejnym krokiem, jaki postanowiłem uczynić, to skupienie się na mojej pasji – fotografii artystycznej, która zawsze była przy mnie nierozłączna, jako zamiłowanie pochłaniające większość mojego czasu.

Młode, świeże spojrzenie na świat przez obiektyw pozwala mi tworzyć niezapomniane kompozycje, a doświadczenie graficzne doda mojej pracy wartości najcenniejszej pamiątki jaką jest zdjęcie!

Bardzo prywatnie podchodzę do każdego zlecenia, przeżycia moich klientów są też moja podróżą, pełną pozytywnych emocji jakie towarzyszą nam podczas wydarzeń okolicznościowych (śluby, wesela, komunie, chrzciny itp.).

Inspiracje czerpię ze zmienności i nietrwałości przyrody, dlatego w każdej wolnej chwili w ramach relaksu zamykam w kadrze piękno mych rodzinnych okolic.

Zdjęcia przyrody, zabytkowej architektury i klimatycznych miejsc nauczyły mnie tego, że wszystko posiada swój urok i jest niezwykłe. Zarazem całokształt jest uzależniony od naszej perspektywy i spojrzenia na dany temat. Niekiedy podkreślenie detalu potrafi trwale zmienić przeciętną kompozycje na niezapomnianą fotografię.

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moim portfolio, oraz do współpracy z moją osobą.

 Łukasz Borkowski